Catering dietetyczny Kraków

Dieta i catering od dziś dla Ciebie

Tryb Twojego dnia skutecznie uniemożliwia Ci przejście na zdrową dietę? Regularne spożywanie posiłków w tej chwili wydaje Ci się niedoścignionym marzeniem codzienności? Jak w całym pędzie tygodnia za tygodniem znaleźć czas na gotowanie i zakupy?

dieta_bez_glutenu

Super Smaczna Paczka: dieta w pudełku dla Ciebie

Oto niespodzianka! Smaczna Paczka niczym superbohater przybywa na ratunek zabieganym i zapracowanym, wprowadzając nieoczekiwany zwrot akcji: dieta pudełkowa z dostawą do domu! Zaraz, zaraz... jak to, dieta i catering w jednym? Oto prezent dla Ciebie - catering, który nie tylko polega na dostarczaniu smacznego jedzenia pod wskazany przez Ciebie adres. Dobry catering dietetyczny to znacznie więcej.

Jak to jest z tym zdrowym cateringiem?

Bardzo prosto, brzmi odpowiedź. Catering dietetyczny to gwarancja, że zaczniesz jeść:

  • zdrowo,
  • regularnie,
  • tanio.


Każdego dnia o tych samych godzinach posiłki pojawią się na Twoim stole w biurze lub domu. Będą to dania, które posiadają odpowiednią (wybraną przez Ciebie w naszej ofercie) ilość kalorii, a także zawierają wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu składniki odżywcze. Nad właściwym zbilansowaniem Twojej diety pracują nasi dietetycy. Jesteś zatem w dobrych rękach. Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, Smaczna Paczka i dieta pudełkowa z dostawą do domu znajdą Cię bez trudu w mgnieniu oka. Wystarczy, że zadzwonisz lub skontaktujesz się z nami za pośrednictwem Internetu.

Ok, catering brzmi dobrze, ale ile to kosztuje?

Chcemy zadbać nie tylko o Twoją sylwetkę, ale też stan portfela. Wprowadzamy zatem jasne zasady. Szczegółowy cennik naszego dietetycznego cateringu znajdziesz w zakładce na naszej oficjalnej stronie internetowej. Cena diety pudełkowej uzależniona jest od kilku zmiennych. To Ty wybierasz przecież, ile dni chcesz być na diecie, ile kalorii chcesz spożywać i co chcesz jeść. Oferta jest naprawdę szeroka, więc z pewnością znajdziesz dla siebie coś smacznego. Oferujemy między innymi dania bez laktozy, bez glutenu oraz dania wegetariańskie. Wszystko po to, by każdy znalazł u nas coś dla siebie, a przy tym spełnił swoje marzenie o zgrabnej sylwetce. Tak naprawdę nie trzeba wiele – wystarczy wprowadzić w swoją codzienność nieco dietetycznej regularności. Ze swojej strony zapewniamy: jeżeli mieszkasz w Krakowie, Bielsku-Białej czy Katowicach – możemy w tym pomóc. Znamy się na rzeczy. Zapraszamy do wspólnych posiłków, zapraszamy do stołu! Zdrowy i pyszny catering czeka na Ciebie już dziś.