Catering dietetyczny Katowice

Catering dietetyczny – przyjemne z pożytecznym

Od rana wszystko w pędzie: szybka pobudka, szybki prysznic, szybkie śniadanie (jeśli znajdziecie czas), biegiem na tramwaj, autobus, do metra lub samochodu... a to dopiero początek, bo czekają na Was długie godziny w pracy, długie powroty i krótkie wieczory na odpoczynek i prawdziwy relaks. Zawierucha dnia powszedniego. Jak w tej zamieci obowiązków znaleźć czas na zdrowe i smaczne posiłki? Jak znaleźć czas na dietę?

dieta_biurowa

Dietetyczny catering na ratunek

Z myślą o wszystkich zabieganych i szukających sposobu na zdrowe odżywianie, przygotowaliśmy naszą ofertę cateringu. Siedzibą naszej firmy są Katowice, ale na szczęście dla mieszkańców pozostałych miejscowości docieramy także do Gliwic, Chorzowa czy też Dąbrowy Górniczej. Na czym jednak polega nasz dietetyczny catering? Odpowiedź jest prosta. Jak sama nazwa wskazuje, ze świeżymi, zdrowymi, dietetycznymi posiłkami docieramy do Waszych domów i biur o stałych godzinach dnia. Dobry catering dietetyczny z dostawą to kilka zmartwień mniej na Waszych głowach. Nie musicie zadręczać się bieganiem po sklepach i szukaniem odpowiednio świeżych produktów, nie musicie także martwić się gotowaniem i regularnym dostarczaniem organizmowi potrzebnych składników odżywczych.

Dieta pudełkowa dla alergików

Nawet jeżeli jesteście alergikami, mamy dla Was doskonałe rozwiązanie. W swojej ofercie posiadamy dietę pudełkową z dostawą dla osób uczulonych na gluten czy laktozę. Odpowiednio zbilansowane posiłki (mięsne lub bezmięsne) trafią na Wasze stoły każdego dnia. Wy sami wybieracie, co i jak lubicie jeść. My zajmujemy się resztą.

Dieta i catering łączą siły w służbie Waszego zdrowia

Właśnie tak, nasz catering można opisać za pomocą czterech słów: smacznie, zdrowo, na czas i tanio. Zwłaszcza jeżeli planujecie przejście na dietę, która oprócz poprawy Waszego zdrowia, nie zdewastuje stanu Waszego portfela, polecamy catering dietetyczny w dobrej cenie. Czyli catering ze Smaczną Paczką. Nasz cennik znajduje się w specjalnie przygotowanej zakładce na naszej stronie internetowej. Cena posiłku w naszym cateringu zależy od wybranego pakietu (np. wegetariański lub bezglutenowy) oraz od liczby dni, w których posiłki mają dotrzeć pod wskazany przez Was adres. Cennik jest prosty, a zasady przejrzyste.

I na koniec małe podsumowanie. Nasza dieta pudełkowa z dostawą do domu lub biura to proste, tanie i skuteczne rozwiązanie, jeżeli szukacie sposobu na zrzucenie zbędnych kilogramów i zadbanie o zdrowie swojego organizmu. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Do zobaczenia przy stole w Katowicach i w okolicach!