Catering dietetyczny Bielsko-Biała

Zadbaj o zdrowie z cateringiem

Jesteś fanem zdrowego odżywiania, ale niestety nie zawsze znajdujesz czas na przygotowanie odpowiednio zbilansowanej diety? Wiemy, jak ciężko wygospodarować czas każdego dnia, by odpowiednio policzyć kalorie, a jednocześnie dostarczyć swojemu organizmowi wszelkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy. Dlatego pojawiliśmy się my, Smaczna Paczka. I chcemy Cię zaprosić do wspólnych posiłków z nami.

dieta_sport

Z czym wiąże się dobry catering dietetyczny?

Przygotowana przez nas oferta cateringu dietetycznego wiąże się przede wszystkim z dostawą do domu. Każdy posiłek trafia do Twojego domu lub biura, pod każdy wybrany przez Ciebie adres w miejscowości Bielsko-Biała i w okolicach. Catering to także smaczne posiłki przygotowywane każdego dnia ze świeżych składników. To regularne dostawy i gwarancja jedzenia o stałych porach dnia. Każdego dnia. Dobry catering to także catering spełniający Twoje oczekiwania. Dlatego w ofercie posiadamy zestawy dań wegetariańskich i myślimy o alergikach. Nasza dieta pudełkowa może być na Twoje życzenie bezglutenowa lub bezlaktozowa.

Czy dieta pudełkowa to wybór dla mnie?

Naszym zdaniem odpowiedź brzmi: zdecydowane tak. Staramy się dotrzeć z naszą ofertą do każdego. Codziennie staramy się, by nasz catering dietetyczny był:

  • smaczny,
  • zdrowy,
  • bogaty w pełnowartościowe składniki odżywcze,
  • świeży,
  • w dobrej cenie.

Jak o to zabiegamy? Współpracujemy z doświadczonymi dietetykami, którzy dbają o Twoją odpowiednio zbilansowaną dietę. Wybieramy produkty świeże i każdego dnia dla Ciebie gotujemy. Liczymy się z tym, co i jak lubisz jeść, a zatem trafiające do Ciebie posiłki z pewnością Ci zasmakują. A na koniec warto dodać, że nasza dieta pudełkowa jest tania. Oczywiście „tanio” może oznaczać wiele. My wolimy jasne zasady. Dlatego na naszej stronie internetowej odnajdziesz szczegółowy cennik i zobaczysz, że choć u nas każda kaloria się liczy, nie przekłada się to na wyszczuplenie Twojego portfela. A z pewnością przekłada się na wyszczuplenie Twojej sylwetki. Czy nie tego oczekujesz?
Jeżeli właśnie takie są Twoje zamiary: zrzucenie zbędnych kilogramów, stracenie kilku centymetrów, zdrowie i koncentracja przez cały dzień – dieta pudełkowa z dostawą do domu to rozwiązanie dla Ciebie. A zatem jeżeli dieta i catering brzmią dla Ciebie sensownie, nie zwlekaj. Zaoszczędzisz czas (nie musisz martwić się o gotowanie i zakupy) i pieniądze (i znowu: nie musisz martwić się o gotowanie i zakupy). Pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu i diecie jest prosty: skontaktuj się z nami. Czekamy z niecierpliwością i... do zobaczenia przy stole!